کارخانه تولید دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند

با توجه به افزایش جمعیت و نیاز جهانی به مواد غذایی بیشتر، بهره برداری از سیستم های جوجه کشی نیز رو به ارتقا می باشد. در این بین نمونه های هوشمند با توجه به عملکرد بهتر و ماندگار برتر خود از طرفداران زیادی تری نیز برخوردار است. متقاضیان بزرگوار با تهیه محصولات مورد نظر خود از بهترین کارخانه تولید دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند کالایی ویژه را بدست می آورند تا بتوانند به صورت شایسته نیازمندی های خود را برطرف نموده و سود آوری مناسبی را اتخاذ کرده باشند.

کارخانه تولید دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند

مشخصات دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند حرفه ای

مشخصات دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند حرفه ای مشخصات دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند حرفه ای شامل گزینه های زیادی است. در اینجا به مهم ترین آنها اشاره شده تا مشتری خرید خود را با آگاهی کامل نسبت به کالا انجام داده باشد. بنابراین محصولی درجه یک و راهبردی در اختیار او قرار خواهد گرفت.

  1. صفحه نمایش ال ای دی: دما، رطوبت و روز شمار به صورت اعداد درشت بر روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد تا بتوان به سادگی تغییرات مورد نظر را در حین اجرا وارد ساخت.
  2. چرخش 360 درجه: این کار را به کمک غلتک های مخصوص خود انجام داده تا هیچ نقطه کوری در زمان جوجه کشی باقی نماند.
  3. انتخاب نوع پرنده: در سیستم به سادگی تنها با لمس چند کلیک می توان نوع پرنده مورد نظر شامل غاز، اردک، مرغ یا کبک یا بوقلمون را انتخاب نموده تا عملکرد مطلوبی را از خود بر جای بگذارد.
  4. تنظیم دما و رطوبت: این موضوع باعث می شود تا اکسیژن رسانی به تمام بخش های تخم، به صورت یکنواخت شکل گرفته تا در بازه زمانی ایده آلی جوجه ها سر از تخم بیرون آورند.
  5. فضای بزرگ: بسته به نوع ماشین می توان در هر مرتبه می توان تعداد 30 الی 200 تخم را به صورت طبقه بندی شده جای گذاری نمود. در خصوص نمونه های خانگی و صنعتی این مسئله متفاوت بوده که انتخاب هر کدام بستگی به نظر خریدار خواهد داشت.
  6. مصرف بهینه برق: از جریان 220 ولت برق شهری بهره برداری می نماید. کم مصرف بوده تا خریدی مقرون به صرفه را شکل داده باشد.

قیمت عمده دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند

قیمت عمده دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند به منظور آگاهی از آخرین قیمت دستگاه‌ جوجه‌کشی عمده می توانید به سایت رسمی شرکت مراجعه نمایید. فروش اقلام به صورت از راه دور انجام می شود تا دیگر نیازی به مراجعه حضوری در جامعه وجود نداشته باشد. در نتیجه افراد را در شرایط پاندمی کرونا از وارد ساختن خطر در سلامتی حفظ کرده و عملکرد شایسته ای را نمایش می دهد.

برای سفارش دهی می توانید به آسانی تلفن همراه خود را برداشته و با یکی از شماره های ذکر شده در همین صفحه ارتباط برقرار نمایید. دوستان بنده در تیم های مشاوره به صورت 24 ساعته آنلاین، در تیم های مختلف، آماده خدمت رسانی می باشند تا هر گونه پرسش احتمالی به صورت کاربردی پاسخ داده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما