نمایندگی دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند جدید

با توجه به افزایش جمعیت و نیاز جهانی به مواد غذایی بیشتر، بهره برداری از سیستم های جوجه کشی نیز رو به ارتقا می باشد. در این بین نمونه های هوشمند با توجه به عملکرد بهتر و ماندگار برتر خود از طرفداران زیادی تری نیز برخوردار است. متقاضیان بزرگوار با تهیه محصولات مورد نظر خود از بهترین نمایندگی دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند جدید کالایی ویژه را بدست می آورند تا بتوانند به صورت شایسته نیازمندی های خود را برطرف نموده و سود آوری مناسبی را اتخاذ کرده باشند.

نمایندگی دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند جدید

نحوه خرید دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند

نحوه خرید دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند قبل از خرید دستگاه‌ جوجه‌کشی بهتر است تا به تمام ویژگی های محصول به صورت کامل آشنایی پیدا نموده تا به تمام نکات مثبت و منفی دسترسی داشته باشید. در نتیجه عملکرد مساعدی را از خود به نمایش گذاشته و کارایی شایسته ای را رقم می زند.

  1. انتخاب نوع پرنده: در سیستم به سادگی تنها با لمس چند کلیک می توان نوع پرنده مورد نظر شامل غاز، اردک، مرغ یا کبک یا بوقلمون را انتخاب نموده تا عملکرد مطلوبی را از خود بر جای بگذارد.
  2. تنظیم دما و رطوبت: این موضوع باعث می شود تا اکسیژن رسانی به تمام بخش های تخم، به صورت یکنواخت شکل گرفته تا در بازه زمانی ایده آلی جوجه ها سر از تخم بیرون آورند.
  3. فضای بزرگ: بسته به نوع ماشین می توان در هر مرتبه می توان تعداد 30 الی 200 تخم را به صورت طبقه بندی شده جای گذاری نمود. در خصوص نمونه های خانگی و صنعتی این مسئله متفاوت بوده که انتخاب هر کدام بستگی به نظر خریدار خواهد داشت.
  4. مصرف بهینه برق: از جریان 220 ولت برق شهری بهره برداری می نماید. کم مصرف بوده تا خریدی مقرون به صرفه را شکل داده باشد.
  5. صفحه نمایش ال ای دی: دما، رطوبت و روز شمار به صورت اعداد درشت بر روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد تا بتوان به سادگی تغییرات مورد نظر را در حین اجرا وارد ساخت.
  6. چرخش 360 درجه: این کار را به کمک غلتک های مخصوص خود انجام داده تا هیچ نقطه کوری در زمان جوجه کشی باقی نماند.

فروش دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند جدید

فروش دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند جدید فروش دستگاه‌ جوجه‌کشی‌ هوشمند جدید به صورت از راه دور انجام می شود تا دیگر نیازی به مراجعه حضوری در جامعه وجود نداشته باشد. در نتیجه افراد را در شرایط پاندمی کرونا از وارد ساختن خطر در سلامتی حفظ کرده و عملکرد شایسته ای را نمایش می دهد.

برای سفارش دهی می توانید به آسانی تلفن همراه خود را برداشته و با یکی از شماره های ذکر شده در همین صفحه ارتباط برقرار نمایید. دوستان بنده در تیم های مشاوره به صورت 24 ساعته آنلاین، در تیم های مختلف، آماده خدمت رسانی می باشند تا هر گونه پرسش احتمالی به صورت کاربردی پاسخ داده شود.

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما